Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss? Har du synpunkter på, eller saknar något på vår hemsida? Är det något du undrar över? Vill du kanske söka jobb hos oss? Kontakta Memeologen på memeologen@vll.se eller fyll i formuläret nedan.

Namn

Epost

Meddelande

Du kan också ta kontakt med någon av oss direkt. Här är våra kontaktuppgifter;

Memeologen:
memeologen@vll.se
Twitter: @Memeologen

Chef:
Anders Edström
anders.edstrom@vll.se
070-600 06 98

Angela Hägg (tjänstledig t.o.m. 181231)
angela.hagg@vll.se
070-519 87 94

Christer Larsson
christer.larsson@vll.se
072-516 21 96

Hanna Lönnerskog Nilsson
hanna.lonnerskog.nilsson@vll.se
072-4535214

Maud Paadar
maud.paadar@vll.se
073-047 68 98

Ola Knutsson
ola.knutsson@vll.se
070-621 13 90

Peter Irgens
peter.irgens@vll.se
070-7981575

Pia Lindberg
pia.lindberg@vll.se
070-515 20 52